Pre pekárov a cukrárov

Pekárstvo a cukrárstvo pod kontrolou

Vôňa práve dopečeného pečiva, to je nezabudnutelné lákadlo pre zákazníkov nos. Tomu však predchádzalo samotné pečenie, miešaanie ingrediencí a ich váženie.

V zázemí pekárstva či cukrárstva a tady pri výrobe pochutín, sa bude hodiť kontrolná váha. Vďaka nej budete presne vedieť, koľko čo váži, alebo koľko ktorej suroviny pridať, aby boli vaše výrobky bezkonkurenčne dokonalé. Svoje uplatnenie nájdou aj multifunkčné váhy, ktoré obsahujú databázu položiek a ďalších údajov, ako je popis tovaru, jeho zloženie, záručná doba alebo podmienky skladovania, ktoré je možné cez váhu tlačiť na samplepiace termoetikety, alebo v prípade potreby na termopapier. Ak je potrebné do prevádzky dodať plno automatický etiketovací a vážiaci stroj, ponúkajú sa modely DIGI z najvyššej rady 700. Ide o nerezové stroje založené na platforme PC, ktoré vďaka rýchlemu prevodníku a dynamickému váženiu dosiahnu výkony až 150 balíčkov za minútu. A pokiaľ potrebujete svoje výrobky aj zabaliť, dodá NOVUM SK tiež baliaci stroj, ktorý balí tovar buď vákuovo, alebo do prieťažnej fólie. 

Pokladnica je potrebná

Pekárstvo a cukrárstvo sa, podobne ako iné typy predajní, nezaobídou bez registračnej pokladnice. Na výber sú klasické klávesnicové, alebo takzvané fóliové – ploché klávesy „prikryté“ fóliou, ktorá pokladnicu chráni napríklad pred múkou. Najmodernejšie a užívateľsky obľúbené sú dotykové pokladnice s plochým monitorom, ktoré pracujú ako POS teminál. Neoddeliteľnou súčasťou pokladníc sú pokladničné zásuvky. Pokladničné pásky a ďalší spotrebný materiál vám samozrejme  dodáme. Ku všetkým pokladniciam je možné pripojiť celý rad externých zariadení, ako váhu, skemer, či externý displej pre zákazníkov. Ten môže slúžiť nie len na informácie o cene, ale tiež na reklamu – pokiaľ ide o displej väčších rozmerov.

Perfektný prehľad o tovare

Ak chcete nad svojou predajňou, či sieťou predajní získať úplnú kontrolu, je tu pokladničný systém. S pokladničným systémom budete mať kompletný prehľad o tovare, zásobách a predajoch. V systéme vytvoríte zoznam sortimentu, dodávateľov, odberateľov a pridáte cenníky. V praxi to funguje tak, že každá položka má či dostane svoj kód, pod ktorým je možné sledovať jej cestu začínajúcu objednávkou, cez príjem, až po predaj a na záver systém vygeneruje štatistiku predajnosti. Vlastníte viac prevádzok? Vďaka pokladničnému systému ich môžete všetky pohodlne kontrolovať z centrály podniku.

Success story

19.11.2015
Radi by sme predstavili novú spoluprácu so spoločnosťou Parky´s.