Pre obchod s potravinami

Spoľahlivé váhy a pokladnice do každých potravín

Potrebujete obchodnú váhu, pokladnicu, čítačku čiarového kódu, alebo pokladničný box? Naše zariadenia sa budú hodiť.

Ak otvárate potraviny, či inú predajňu, neobídete sa bez potrebného vybavenia. Základom všetkých obchodov, nie len tých s potravinami, je registračná pokladnica. Vyberať si môžete z klasických pokladníc, ale aj z moderných dotykových POS pokladníc. Pokladnice je možné doplniť rôznymi typmi príslušenstva, napríklad pokladničnou zásuvkou. Pokiaľ chcete vašim zákazníkom ušetriť čas, ktorý je v dnešnej dobe vzácnou komoditou, zabezpečte si pokladničný box. Ten urýchli obslúženie nakupujúcich a naviac sa do neho dá zabudovať váho-skener. Váženie ovocia a zeleniny tak budete mať pod kontrolou. Pokladničný box bude tiež príjemným pracoviskom pre vás, alebo vašich zamestnancov.

Chcete vážiť? Naše skúsenosti sú tu pre vás

Ak plánujete prevádzkovať predajný pult s mäsom, lahôdkam, alebo údeninami, budete potrebovať obchodnú váhu. Vyberať si môžete podľa svojich potrieb, napríklad: 

  • Obchodnú váhu bez tlače, s výpočtom ceny, ktorú je možné pripojiť k pokladnici a odosielať tak údaje o hmotnosti váženého tovaru priamo do otvoreného pokladničného účtu. 
  • Obchodnú váhu s tlačou tak na termoetikety, ako aj na termopásku. Takéto zariadenie teda nie je len samotnou obchodnou váhou, ale je tiež etiketovacím strojom. 

S obchodnými váhami máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti, s ktorými každodenne pomáhame našim zákazníkom pri výbere tej správnej váhy.

Dalšie drobnosti…

K vybaveniu prodajne patria tiež cenovky. Tých je niekoľko druhov. Buď ich môžete tlačiť pomocou etiketovacích klieští, alebo je tu nový a moderný variant a to v podobe elektronických štítkov/cenoviek. V prípade, že plánujete mať tovar označený čiarovými kódmi, uvítate snímač čiarových kódov. K dôležitým veciam patrí aj počítačka mincí a bankoviek. Nie len že vám presne spočíta peniaze a ušetrí čas, ale počítačkou bankoviek spočítate aj stravné lístky.

Success story

19.11.2015
Radi by sme predstavili novú spoluprácu so spoločnosťou Parky´s.