Pre mäsiarov

Všetko, čo vaše mäsiarstvo potrebuje.

Otvárate, alebo modernizujete mäsiarstvo? U nás nájdete všetko, čo potrebujete.

Do mäsiarstva patrí množstvo najrôznejších zariadení či pomôcok. Jednou z najdôležitejších je váha. Tých je niekoľko typov. Pokiaľ potrebujete iba zistiť konečnú cenu, ktorú potom napríklad napíšete na lístok, s ktorým ide zákazník k pokladnici, vystačíte si s obchodnou váhou s výpočtom ceny. Druhou možnosťou je váha s integrovanou tlačiarňou, ktorá tlačí na samolepiace termo-etikety, alebo na termo-pásku. Váhy s tlačou sa používají najmä v úsekoch lahôdok, alebo údenín na označovanie váženého tovaru. Svoje využitie však nájdu aj v príprave na etiketovanie výrobkov určených k expedícii. Ak vlastníte, alebo premýšľate o nasadení pokladničného systému, váhy odosielajú údaje o hmotnosti, alebo cene navážených výrobkov, priamo do pokladnice. 

Zázemie – dôležitá časť mäsiarstva

Do prípravy, alebo výroby, jednoducho do zázemia mäsiarstva ponúkame kontrolné váhy bez výpočtu ceny. Môže ísť o mostíkovú - plošinovú kontrolnú váhu na kontrolu hmotnosti pri príjme tovaru, či napríklad menšiu kontrolnú váhu na váženie najrôznejších surovín. Pokiaľ sami porážate, oceníte visuté jatočné váhy.

Ak svoje výrobky predávate ďalej, alebo ich ponúkate balené, oceníte baliace stroje. Tie zabalia všetko, čo potrebujete a sú vhodné tak do veľkých, ako aj do malých prevádzok. Zvoliť si môžete drobné manuálne stroje, ktoré balia do prieťažnej folie, ale aj stroje baliace potraviny na tácke, alebo zariadenia, ktoré balia do misiek, alebo komorové vákuové baličky

V dnešnej dobe sa stává nutnosťou uznačovať etiketami. Na základe svojich potrieb si môžete vybrať buď menšie stolné etiketovacie zariadenie, ktorého súčasťou je aj váha, alebo väčšiu priebežnú etiketovaciu váhu, ktorú je možné napojiť do výrobnej linky.

Pokladnica je základ obchodu

Do mäsiarstva ale aj do iného obchodu, patrí pokladnica. Tá ponúka jednoduchý a cenovo dostupný spôsob kontroly predaja. Stále populárnejšie sú v poslednom čase počítačové, či POS pokladnice, ktoré sú sofistikovaným a elegantným riešením pre riadeenie a správu predaja. Naše registračné a POS pokladnice vám, podľa vašich želaní pripojíme s externými komponentami, ako je zákaznícky displej, váha, alebo čítačka čiarových kódov. Rovnako tak ich pripojíme do pokladničných systémov a počítačových sietí.

Success story

19.11.2015
Radi by sme predstavili novú spoluprácu so spoločnosťou Parky´s.