O nás

Spoločnosť Novum Global spol. s r. o., patriaca do skupiny NOVUM Group, zaujíma od roku 1994 významné miesto na slovenskom trhu, ako dodávateľ zariadení v oblasti obchodu, potravinárstva, strojárenstva, stavebníctva, dopravy a skladovania. Počas viac ako 20 ročného pôsobenia máme bohaté skúsenosti a znalosti v oblasti váženia, balenia, označovania-etiketovania, kontrolných systémov na priemyselné využitie a pokladničných systémov. Preferujeme individuálny prístup, teda riešenia šité zákazníkovi na mieru – podľa jeho želaní a potrieb.

Čo u nás nájdete?

Sme výhradným dovozcom obchodných a priemyselných váh japonskej značky DIGI do Slovenskej republiky.  

V portfóliu spoločnosti ďalej nájdete váho-skenery, mobilné vážiace systémy holandskej značky RAVAS, baliace zariadenie MECAPACK a HENKOVAC, etiketovacie stroje, čítačky čiarových kódov, pokladničné boxy, alebo spotrebný materiál v podobe pokladničných pások, rôznych typov etikiet. V kategórii softvéru spolupracujeme so špecialistami na pokladničné systémy, ktoré je možné využiť v maloobchode, veľkoobchode, reťazcoch a reštauráciách a so špecialistami na aplikačný softvér, kam patria vernostné programy, prezentačné alebo kamerové systémy.

O kvalite výrobkov a s nimi spojenými službami svedčia bohaté referencie od malých výrobných prevádzok, či samostatných maloobchodných predajní až po veľké výrobné prevádzky, či nadnárodné reťazce. 

Servis je u nás samozrejmosťou

Novum Global, na základe kontraktov zaisťuje servis na všetok dodaný softvér a hardvér, vrátane inštalácie, školenia na jednotlivých zariadeniach, až po záručný a pozáručný servis. Servis je zaistený počas celých 24 hodín vrátane soboty a nedele. 

Success story

19.11.2015
Radi by sme predstavili novú spoluprácu so spoločnosťou Parky´s.