BIVOJ a. s.

Mäsiarstvo a údenárstvo známe pod názvom BIVOJ a. s. vzniklo v roku 1995. Bivoj a. s. je výrobcom a distribútorom širokého sortimentu mäsa a mäsových výrobkov, ktoré sú vyrábané podľa tradičných receptúr. Spoločnosť má 350 zamestnancov a dosahuje ročný obrat 750 miliónov českých korún.

Spolupráca

Spoločnosť NOVUM je pre firmu Bivoj významným obchodným partnerom už 20 rokov. Partnerstvo začalo váhami a etiketovaním balených výrobkov. V súčasnosti používa Bivoj štyri etiketovacie priebežné váhy HI-700 a päť stolových váh DPS 700. Za mesiac tak Bivoj aplikuje viac ako 1 milión etikiet, ktoré Bivoju Novum tiež dodáva.

V predajniach spoločnosti Bivoj sa nachádzajú pokladnice a v ich zázemí počítače. Od roku 2005 sa začalo budovať riadenie predajní a to cez pokladničný systém. Teraz Bivoj využíva pokladničný systém GS Store®5 a využíva ho v dvoch hlavných oblastiach. Systém GS slúži k riadeniu a kontrole predajní vo vlastnej obchodnej sieti Bivoj a ďalej k podpore predaja formou vernostných programov, kam patria napríklad zľavové kupóny, alebo zákaznícke karty.

Spokojnosť

Obidve spoločnosti si dlhodobú spoluprácu veľmi cenia. „Čas našeho dodavatele prověřil, oceňujeme spolehlivost, a to již od roku 1994! A potom – Novum má svoji pobočku v Opavě. To je samozřejmě taky k nezaplacení,“ hovorí Ondřej Lazecký, ekonomický riaditeľ firmy Bivoj.

Success story

19.11.2015
Radi by sme predstavili novú spoluprácu so spoločnosťou Parky´s.